مرجع آموزش و پروژه های آماده
تحلیل بیمارستان میلاد
نویسنده: حمزه هاشمی
۱۲ مهر ۱۳۹۳
30016037

بیمارستان میلاد نام بیمارستانی در تهران که متعلق به سازمان تامین اجتماعی است. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هـزار تختخوابی میلاد به منظور تأمین بخشی از نیازهای درمانی کشور و بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی، در تیر ماه ۸۰ افتتاح گردید. بیمارستان در مجاورت اتوبان همت ، اتوبان حکیم وبرج میلاد واقع شده است.

بیمارستان میلاد وابسته به سازمان تامین اجتماعی بوده و می توان بیمارستان میلاد رابزرگ ترین بیمارستان کشور نامید. بیمارستان میلاد در مجاورت اتوبان همت، اتوبان حکیم و برج میلاد تهران قرار گرفته است. با توجه به اینکه بیمارستان میلاد دارای قسمت های مختلف پزشکی و تخصصی است و چون بیماران آن تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند، این بیمارستان با استقبال زیادی مواجه شده است.

اهداف زیر را می توان برای بیمارستان میلاد برشمرد:

_ احترام به مشتری، افزایش رضایت مشتریان نسبت به خدمات بیمارستان میلاد، پاسخگو بودن نسبت به مشتریان

_بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران و همچنین بهبود مراقبت از آنها

_استفاده مناسب از منابع سازمانی اعم از انسانی، فیزیکی، مالی و … . مدیریت مناسب آنها

_ افزایش بهره وری سیستم خدمات بیمارستانی

شایان ذکر است اهداف عملیاتی و راهبردی بیمارستان میلاد مبتنی بر سیستم های مدیریت کیفیت و استانداردهای جلوگیری از آلودگی های محیطی است. از این روست که بیمارستان میلاد علاوه بر اصل احترام به مشتری بر مسئولیت های اجتماعی خود در قبال مردم شهر تهران پایبند بوده و با رعایت استانداردهای محیطی الگویی در این زمینه بنا نهاده است.

Par30cad 1

مشخصات

  • فرمت فایل: Powerpoint
  • حجم فایل: 7 مگابایت
  • منبع این فایل: پارسی کد / مرجع پروژه و آموزش
  • کسانی که نیاز به پروژه های پاورپوینت و ورد دارند می توانند با شماره پایین تماس گرفته تا در سریعترین زمان برایشان ایمیل گردد . ( ارسال پروژه ها رایگان نمی باشد ، در صورتی که به دنبال پروژه های رایگان هستید تماس نگیرید ) ۷۹۰۶ ۷۵۰ ۰۹۳۹ هاشمی

دانـــــلود

مطالب مرتبط با این نوشته